Unibond Yapışkanlı Bant Sanayi Ticaret A.Ş.

TR EN

0 (236) 999 17 12

TR EN

Politikamız


 

Proje aşamasından planlama, üretim ve lojistiğe kadar tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru şekilde ve uygun fiyata sunmayı ilke olarak esas almak.

 

İş güvenliği esaslarından ödün vermeksizin ve sürdürülebilir bir kalite anlayışı ile tüm birimlerin katılımı ile süreçleri yönetmek.

 

Sürekli iyileştirme  ( KAIZEN) çalışmalarına önem gösterme ve kaynak ve zaman sağlamayı amaç edinmiş olmak.

⦁ ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

⦁ ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

 

KALİTE POLİTİKAMIZ 

⦁ Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlı, iş sağlığı ve güvenliği gereklerini dikkate almak,

⦁ Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek,

⦁ Ekip çalışması ve eğitimin gerekliliğine olan inancımızla, kalite ve bilgi güvenliği bilincini yerleştirmek,

⦁ Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak,

⦁ Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek,

⦁ Kalite Yönetim Sistemi’nin uygulanabilir şartlarını yerine getirmek ve çalışanlarının kalite yönetim sistemi ilkeleri çerçevesinde sisteme katılımı için gerekli altyapıyı oluşturmak.

⦁ Kuruluşumuz, yasal şartlara, müşteri şartlarına, standart gerekliliklerine ve UNIBOND’ un kendi şartlarına uymayı kurum kültürü olarak benimsemiştir.

                         

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

⦁ Çevre boyutları ile ilgili tüm yasal genellikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.

⦁ Atıkları kaynağında azaltmak ve kurallara uygun olarak bertaraf edilmesini sağlamak,

⦁ Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp ham madde kullanımını azaltarak, doğal kaynakların korunması sağlamak.

⦁ Ürünün çevresel etkilerinin iyileştirilebilmesi için tedarikçilerle ve müşterilerle sürekli iletişim içerisinde bulunmak.

⦁ Çevreye olan etkilerimizin azaltılması ve enerjinin verimli kullanılması için gerekli insan kaynağı, teknoloji ve finansal kaynakları sağlamak,

⦁ Çevre ile ilgili acil durumlar için riskleri belirlemek ve bunları azaltmak,

⦁ İş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak, sağlık güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturmak,

⦁ Üst Yönetim olarak; Kurumumuzun her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlarımızla, sürekli gelişen bir çevre yönetim sistemimizin etkinliğinin hesap verilebilir düzeyde takip edileceğini ve raporlanacağını, Çevre kapsamı ve stratejisi ile çevre politikası ve hedeflerinin uyumunun sağlanacağını, Proseslerimizde yönetim sistemleri entegrasyonunun sağlanacağını, Çevre Yönetim Sisteminin Amaç ve Hedeflerine ulaşmak için gerekli organizasyon, kaynak ve eğitim ihtiyacının sağlanacağını, Tüm faaliyetlerin öneminin çalışanlarımıza duyurulacağını taahhüt ederiz.

Unibond’da Kariyer

Türkiye’nin büyüyen değeri Unibond’da kariyer yapmak için başvuru formunu doldurunuz.

İş Başvurusu
Teklif Alın

Projeniz İçin Teklif Alın. Aklınızdaki projenin detaylarını aşağıdaki adımları takip ederek bize ulaştırın.

Teklif Formu

Unibond 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.